O nás

O nás

Jsme parta profesionálních umělců, kteří milují nový cirkus. Zejména ten pouliční, protože cirkus na ulici znamená život. Baví nás, když dokážeme lidi nadchnout, překvapit a rozesmát. Baví nás vytvářet nevšední okamžiky na obyčejných místech. Baví nás cítit, jak v žilách města tepe krev.

Co děláme

Děláme pouliční nový cirkus a všechno, co k tomu patří. Jsme akrobati, žongléři, kejklíři, herci, performeři, chůdaři. Děláme malá i velká představení, walk acty, ohňové show a další nezařaditelné formáty.

Hrajeme představení s příběhem. Děláme představení, u kterých se bude bavit starosta, uklízečka i její děti. Dejte nám vaše náměstí a my vás vezmeme do jiného světa.

Chůdadlo – přišlo, nadchlo, vypadlo

Přišlo

Znamená, že přijedeme do ulic vašeho města. Znamená to taky, že přijedeme tehdy, kdy bylo domluveno.

Nadchlo

Svojí práci věříme na 100%, proto vám nabízíme záruku: Pokud tě naše představení nenadchne, nemusíš nám za něj platit. Myslíme to vážně. Nechceme dostávat peníze za něco, co je jenom “slušný” chceme dělat show, které jsou “nejlepší”, “ohromující” a “dechberoucí”.

Stačí jen volná plocha a připojení na elektřinu. Máme ve zvyku si všechno dělat sami, scénář, režii, kostýmy, hudbu, marketing, ale také stavění i bourání scény. Zvuk, světla i zákulisí – to všechno si zařídíme sami. Nepotřebujeme podium ani jiné extra buřty.  Což znamená, že pro vás to bude úplně snadné. 

Vypadlo

Tím chceme říct, že až odvedeme svoji práci, tak se zase sbalíme, uklidíme po sobě a odjedeme. Dohodnutá cena bude konečná, bez dalších výdajů. Nemusíš dokonce platit ani OSA – všechny písně máme zakoupené i s právy. Nebudeme po tobě chtít nic navíc, nebudeš s námi mít starosti. Postaráme se sami o sebe. Nejsme namyšlené primadony, jsme kvalitní řemeslníci, kteří milují svou práci.

CHŮDADLO JE SPOLEČNOST PRO PLNĚNÍ SNŮ. 

POŘADATELSKÝCH, DIVÁCKÝCH I TĚCH NAŠICH.

Pořadatelům plníme sen o milých a spolehlivých umělcích. Divákům plníme sny o kouzelných zážitcích a nádherných představeních. Sobě plníme sen o organizátorech kulturních akcí, kteří mají odvahu dělat věci jinak, lépe a mimo zaběhnuté stereotypy.

Jste vy takový pořadatel? 

Přesunout se na začátek