Chůdadlo.cz | Romeo a Julie
chůdadlo, kejklíř, žongléři, slavnosti, zábavný program, akrobati, šály, vzdušná akrobacie, kejklíři, komedianti, chůdy, akrobacie, kejkle, žonglování, vystoupení, zábava
348283
page-template-default,page,page-id-348283,eltd-cpt-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,moose child-child-ver-1.0.0,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,transparent_content,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Romeo a Julie

ROMEO A JULIE

Slavná tragédie odehraná partou potulných kejklířů a cirkusáků.
Střídají se humorné výstupy kejklířů se samotnými scénami z Romea
a Julie. Celá tragédie je odehrána pomocí závěsné akrobacie na šálách, žonglování, párové akrobacie a tance.
Přestavení se velmi hodí na venkovní slavnosti a festivaly. Rádi ho hrajeme jako pouliční a užíváme si bohatý kontakt s divákem.

Představení mělo úspěšnou premiéru dne 30.4.17 v Praze, Letňanech.
Máme vlastní konstrukci na závěsnou akrobacii, jejíž stavění může být součástí vystoupení – v rámci lákání diváků.

 

 

Tři účinkující
30 minut
Optimální podmínky:
– čas na přípravu scény: 15 min.
– čas na vyklizení scény: 15 min.
– prostor: 10×10 metrů
– výška: 8 metrů

Ideální je klidný kus parku nebo náměstíčko s pěknou atmosférou. Nejvhodnějším podkladem je tráva.
Připojení na 220V.
In- nebo our-door.

Romeo a Julie
Romeo a Julie
Romeo a Julie

Tvorba tohoto, našeho prvního, opravdu novocirkusového představení nás stála v lednu až dubnu 2017 mnoho potu, krve a slz. Stálo to však za to! Představení sklízí velkou chválu jak v Čechách, tak v Německu. (Ano Vítek recituje Shakespeara i v němčině :-))
Celou koncepci, choreografie, scénografii i kostýmy vytvářel tříčlenný tým Malina, Vítek a Lukin.
Většina diváků není ani tak nadšená z našich akrobatických výkonů, jako z celkové koncepce a z toho, že skutečně odvyprávíme celou Shakespeareovu tragedii ve třiceti minutách a třech umělcích. Žonglování i akrobacie, které jsou samozřejmou součástí celého divadla, vlastně v tomto představení jaksi zanikají. Diváci tedy netleskají jednotlivým cirkusovým výkonům, ale jsou nadšeni a dojati dějem odehrávajícím se na scéně.
Představení jsme postavili tak, aby vynikly všechny naše přednosti – Vítkova výřečnost, charisma, žonglérské a jazykové nadání, Malinin ladný pohyb, herectví a šarm a Lukášova síla, pružnost a dovednosti na šále.
Náročná tvorba tohoto představení nás všechny tři velice posunula vpřed, a to jak ve schopnosti společně tvořit, tak v jednotlivých cirkusových dovednostech, tak ve fyzické zdatnosti.