Chůdadlo.cz | Návraty
chůdadlo, kejklíř, žongléři, slavnosti, zábavný program, akrobati, šály, vzdušná akrobacie, kejklíři, komedianti, chůdy, akrobacie, kejkle, žonglování, vystoupení, zábava
348265
page-template-default,page,page-id-348265,eltd-cpt-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,moose child-child-ver-1.0.0,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,transparent_content,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Návraty

vzdušná akrobacie

NÁVRATY

Síla, pružnost a elegance v taneční akrobatické choreografii na šále vysoko nad hlavami užaslých diváků.
Lyrický příběh – zamyšlení nad osamělým životem potulných cirkusáků a kejklířů.
Toto představení vzdušné akrobacie je primárně zamýšleno jako vystoupení na ples či firemní akce, ale Lukáš má již za sebou i hraní na venkovních akcích.

V ceně je zapůjčení až 7 metrů vysoké konstrukce, kterou je možné smontovat i rozmontovat během pěti minut v jakémkoli prostoru.

 

Počet účinkujících: 1
Délka představení: 7 minut

 

Optimální podmínky:
– prostor 7 metrů šířka, 10 metrů hloubka scény
– výška stropu 8 metrů
– osvětlení a ozvučení
– dva pořadatelé pro pomoc se stavbou konstrukce

 

Cena: 6.000,- (výhodněji spolu s Irisado)

Návraty
Návraty
Návraty

Návraty jsou sólové vystoupení Lukáše Fillera. Nikdo jiný z nás to (zatím) nedokáže. Náš český rekordman v počtu pádů na šále během dvou minut se zde předvádí ve své plné kráse a síle. Choreografii vytvářel spolu s Malinou, která také našla a sestříhala skvělou hudbu z filmu Forest Gump.