Elementálové

ELEMENTÁLOVÉ

ELEMENTÁLOVÉ

Vizuálně atraktivní pouliční chůdařské vystoupení. Postavy Elementálů – duchů živlů – procházejí mezi fascinovanými diváky. Každý Elementál má svůj styl pohybu a interakce s diváky. Naši akrobati nechávají každý živel žít vlastním a specifickým životem.

Představení nemá pevnou scénu. Odehrává se přímo mezi diváky na ulici, na festivalu, v nákupním centru atp. a je přímo ovlivněno reakcemi diváků.

Počet účinkujících: 1-3
Délka představení: cca 30 minut
Optimální podmínky: výška stropu 3,5 m, nepříliš klouzavá podlaha, šatna na stejném podlaží jako jeviště, čas na přípravu 30 min.

Elementálové jsou naším nejnovějším rozpracovaným projektem. K Ohni a Vodě postupně přibudou ještě Kámen, Dřevo a Vzduch. A také zlatá Jiskra života, která z Nicoty vytvořila všech pět elementů.
Pracujeme na tom, aby si Elementálové s sebou nosili vlastní hudbu, která by ještě umocňovala zážitek.
Tento walk-act, tedy představení pohybující se mezi diváky, má také potenciál stát se velkým jevištním představením se závěsnou akrobacií.

Tohle představení vzniklo jako up-grade našeho představení Efreet. V případě Vody a Ohně zůstal i stejný pohybový vzorec jako u Efreetu. Ostatní postavy na chůdách jsou ve svém pohybu omezeny jak svými rolemi, tak svými velkými kostýmy.

Přesunout se na začátek