Chůdadlo.cz | Půlnoční cirkus - ohňově akrobatické divadlo
Půlnoční cirkus: Novocirkusové představení plné ohně, akrobacie, žonglování. Představení hodící se na městské slavnosti a pouliční festivaly.
ohňová show, akrobati, závěsná akrobacie, nový cirkus, žonglování, žonglér, akrobacie, vystoupení, Chůdadlo, kejklíři, cirkus
348263
page-template-default,page,page-id-348263,page-child,parent-pageid-348305,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose child-child-ver-1.0.0,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,transparent_content,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

“Šlapete na paty Slunečnímu cirkusu.”

Iren Duch

 

 

PŮLNOČNÍ CIRKUS

Příběh o pochmurném černobílém cirkusu, který k životu probere dívka v červeném. Ta na svou stranu postupně získá ekvilibristu, smutného klauna, tanečníky, žongléry, provazochodce, siláka, mladého akrobata, zebru a nakonec i zlého principála.

Chci, aby naše slavnosti vyvrcholily Půlnočním cirkusemChci, aby naše slavnosti vyvrcholily Půlnočním cirkusem

“S pokorou se skláním až k zemi. Něco podobného jsem ještě neviděl. Tento pečlivě dochucený  “Božský pokrm” nabízí podívanou nejen pro oči ale i pro duši. Příběh, který dává jednotlivým číslům hlubší smysl je něčím mimořádným.

 

Spontánní reakce diváků i ohlasy po představení Vám vynahradí případné prvotní rozpaky, zda toto představení objednat.  A ještě mnoho měsíců po akci na to budete s láskou vzupomínat.”

 

Miroslav Mareš – Agentura Kultur-Kontakt   

http://www.kultur-kontakt.cz/

 

 

–  8 účinkujících
– 60 minut

Cena představení je 55.000,-Kč

V rámci balíčku Přijel cirkus je cena za představení 22.000,-Kč.

Chci, vědět víc o balíčku Přijel cirkus.Chci, vědět víc o balíčku Přijel cirkus.