Chůdadlo.cz | Brémští cirkusanti - kejklířská pohádka
Zábavná kejklířská pohádka pro děti i dospělé. Loutky, žonglování, humor a šarm.
Chůdadlo, kejklíř, kejkle, cirkusanti, cirkus, pohádka, vystoupení, představení, vystoupení do školky, vystoupení na slavnosti, vystoupení pro děti i dospělé, pro děti, loutky, loutkař,kejkle, žonglování, humor, vtipné vystoupení, Chůdadlo
348273
page-template-default,page,page-id-348273,page-child,parent-pageid-348305,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose child-child-ver-1.0.0,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,transparent_content,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

“Nejedná se o lacinou zábavu, ale o propracovaná vystoupení, která splňují představy nás pořadatelů a hlavně se líbí divákům.  A my pak od nich dostáváme pochvalné reference.”

 

Bc. Dagmar Bětíková, vedoucí oddělení kultury a sportu, Příbram

BRÉMŠTÍ CIRKUSANTI

Zábavná kejklířská pohádka pro děti i dospělé. Kejklíř k hraní používá ručně vyrobené loutky z recyklovaných materiálů, žonglérské nože a svůj šarm.

Délka představení: 25 minut

Cena: od 5000,-Kč v rámci balíčku Kejklíř už za 2200,-Kč.

O balíčku Kejklíř chci vědět vícO balíčku Kejklíř chci vědět víc
Brémští cirkusanti
Brémští cirkusanti
Brémští cirkusanti

O čem to je?

Pohádka o starých a zdánlivě nepotřebných cirkusových zvířátkách, která prchnou zlému principálovi. Díky tomu, že spojí své síly, porazí zlé loupežníky a založí si vlastní cirkus. Pohádka se zabývá tématem recyklace a zbytečného vyhazování ještě funkčních věci (a lidí).

 

Toto divadelní představení je vhodné do škol a školek, na venkovní akce, jarmarky, slavnosti a podobně.

 

Obsahuje: loutkové divadlo, žonglování s míčky a noži
Optimální podmínky:
– prostor 4×5 metrů, výška stropu – 3 metry
– rovná plocha
– aparatura s headset mikrofonem (menší publikum bez mikrofonu)
– čas na přípravu – žádný (celou scénu si přinesu na zádech)

Pohádka měla premiéru 22.10.2010 a derniéru 24.8.2013 v Chebu – to ji ještě hrál Vítek jako své třetí kejklířské představení.
V roce 2017 se jí ujal Štěpán Coufal a obnovená premiéra proběhla 3.5.2017. Oblíbené divadelní představení je vám tedy opět k dispozici, tentokrát v podání zkušeného herce, který pilně pracuje na tom, aby se mohl označovat také za kejklíře a žongléra.