Chůdadlo.cz | Rakija - kejklířské vystoupení
Rakija - kejklířské vystoupení plné ohně, tance a párové akrobacie.
oheň, ohňová show, akrobacie, akrobati, párová akrobacie, akrobatka, vystoupení, představení, žongléři, žonglování, žonglér, žonglérka, točení, Chůdadlo, Rakija, městské slavnosti, slavnosti, festival, akce, kejklíř, kejklíři
349272
page-template-default,page,page-id-349272,eltd-cpt-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,moose child-child-ver-1.0.0,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,transparent_content,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Rakija

Chůdadlo je zárukou kvalitního profesionálního programu. Nejedná se o lacinou zábavu, ale o propracovaná vystoupení, která splňují představy nás pořadatelů a hlavně se líbí divákům.  A my pak od nich dostáváme pochvalné reference.”

 

Bc. Dagmar Bětíková, vedoucí oddělení kultury a sportu, Příbram

RAKIJA

Dva kejklíři – On a Ona – rozjásají diváky párovou akrobacií, žonglováním s ohněm a tancem v rytmu chytlavé balkánské hudby. Vyvrcholením této pouliční ohňové show je točení s dvoumetrovými hořícími lany.

Délka představení: 15 min.
Počet účinkujících: 2
Cena: 12 000,-Kč jako součást balíčku Akrobati už za 4000,-Kč

Chci vědět vic o balíčku akrobati.Chci vědět vic o balíčku akrobati.

Optimální podmínky:

– prostor: 8 metrů šířka, 6 metrů hloubka, 5 metrů výška
– vodorovný, hladký, neklouzavý povrch
– zvuková aparatura

 

Příběh:

Na představení je vidět, že Vítek a Malina jsou již deset let manželé – jejich souhra je opravdu dokonalá a jen občas to mezi nimi pořádně zajiskří – to když se srazí jejich dvě silné tvůrčí osobnosti. Zkrátka Balkán.