Chůdadlo - Komedianti na vysoké úrovni

kejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdy

Repertoár

Půlnoční cirkus

kejklíři, ohňová show, chůdy - Půlnoční cirkus
kejklíři, ohňová show, chůdy - Půlnoční cirkus
kejklíři, ohňová show, chůdy - Půlnoční cirkus
kejklíři, ohňová show, chůdy - Půlnoční cirkus
kejklíři, ohňová show, chůdy - Půlnoční cirkus
kejklíři, ohňová show, chůdy - Půlnoční cirkus
 

----- Ohňové akrobatické divadlo -----

Příběh o pochmurném černobílém cirkusu, který k životu probere dívka v červeném. Ta na svou stranu postupně získá ekvilibristu, smutného klauna, tanečníky, žongléry, provazochodce, siláka, mladého akrobata, zebru a nakonec i zlého principála.Diváci jsou vtaženi do děje - fandí Olívii v její snaze rozsvítit celý cirkus červenou barvou, přivézt ho tím k životu a vytrhnout ho ze strnulé zatuchlosti. A zároveň jsou fascinováni závěsnou akrobacií na šále, velkými synchronizovanými ohnivými choreografiemi a žonglérskými výkony.
Jako skvělý kontrast mezi námi mladými "novocirkusáky" působí náš host Rudy Harden - poctivý cirkusák ze staré cirkusové rodiny a školy. Jeho ekvilibristické a provazochodecké dovednosti jsou, obzvláště vzhledem k jeho věku, neuvěřitelné.

Deset účinkujících
60 minut

Optimální podmínky:
- velký prostor (nejlépe klidné náměstíčko či park s pěknou atmosférou)
- 12x15 metrů (dle zvolené varianty)
- rovná travnatá plocha (po dohodě i jiný terén)
- scéna do půl až tři čtvrtě kruhu
- osvětlení (nejlépe ze čtyř míst, dimmer, samostatné osvětlení šály pro závěsnou akrobacii + osvětlení zákulisí)
- ozvučení (zvuk v "kino kvalitě" pro celý prostor - tak, aby všichni diváci byli vtaženi do děje)
- parkování pro tři dodávky přímo u scény (dvě z nich používáme pro oddělení jeviště a hlediště)

Cena představení je 25 - 45 000,- dle počtu účinkujících a zvolené varianty. Mnohem výhodněji jej pořídíte v balíčku Přijel cirkus dohromady s celodenním programem.


Tohle představení ve stylu nového cirkusu vzniklo zcela spontánně během dne a půl v srpnu 2016 v rámci našeho každoročního setkání Oheň a pohyb. Dali jsme ho společně (pod Malininým režijním vedením) dohromady a jednou víceméně "punkově" odehráli na louce za vsí pro 500 diváků. A tím to mělo končit.
Ohlasy však byly tak skvělé a videozáznam měl takový úspěch, že Malina nakonec přesvědčila Vítka, že má cenu představení doladit a prodávat. Následně se nám, ještě na podzim, podařilo "zblbnout" několik pořadatelů, aby tohoto "zajíce v pytli" koupili. A nakonec se jim to vyplatilo. Během zimy totiž Malina představení přepsala, osekala, doladila a vyleštila. Noční cirkus dostal novou hudbu, kterou jsme i s právy koupili na audiojungle.net a nemusíme tudíž platit poplatky OSE; nové choreografie a jasnější dějovou linku. Celý tým pak tvrdě dřel, aby se všechny nové, náročné choreografie naučil.
Veřejná generálka této nové verze proběhla 1.5.2017 v Plavsku a premiéra v Táboře 6.5.2017.

Velikou radost máme z toho, že jsme 3.-6.6.2017 mohli účinkovat na steampunkovém festivalu Once upon a time v Dortmundu. Jelo nás tam všech deset. Přes den jsme hráli Romea a Julii, Fangli, Draka a Elementály a večer pak Noční cirkus. Ohlasy byly skvělé a my už se těšíme na příští rok.

Reference


Velmi pěkné představení, profesionální akrobatická show a skvělý ohlas u diváků. Už se těšíme na příště.
(Jana Nováková, Odbor kultury a cestovního ruchu, Tábor)

Okouzlující, dechberoucí, obdivuhodné.
(Bára Kalinová, 12 let, Mrač)

Skvělá zábava pro rodiče i děti.
(Jana Rakusanova) 


 

Zpět

 

Vítek Procházka | tel.: +420 732 704 560 | email: vitek@chudadlo.cz | www.chudadlo.cz admin