Chůdadlo - Komedianti na vysoké úrovni

kejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdykejklíři, ohňová show, chůdy

Repertoár

Rakija

kejklíři, ohňová show, chůdy - Rakija
kejklíři, ohňová show, chůdy - Rakija
kejklíři, ohňová show, chůdy - Rakija
 

----- Akrobatická fireshow -----

Dva kejklíři - On a Ona - rozjásají diváky párovou akrobacií, žonglováním s ohněm a tancem v rytmu chytlavé balkánské hudby. Vyvrcholením této pouliční ohňové show je točení s dvoumetrovými hořícími lany.
Na představení je vidět, že Vítek a Malina jsou již deset let manželé - jejich souhra je opravdu dokonalá a jen občas to mezi nimi pořádně zajiskří - to když se srazí jejich dvě silné tvůrčí osobnosti. Zkrátka Balkán.Délka představení: 15 min.
Počet účinkujících: 2

Optimální podmínky:
- prostor: 8 metrů šířka, 6 metrů hloubka, 5 metrů výška
- vodorovný, hladký, neklouzavý povrch
- zvuková aparatura

Tahle ohňová show vznikala velmi dlouho - celý rok. Nebyl to totiž rok vůbec jednoduchý. Byl to rok po narození našeho syna Matýska. Trénování a zkoušení bylo tedy velmi omezeno kojením, únavou a časovými možnostmi babiček a jiných hlídačů. Nakonec jsme to ale vybojovali. A to včetně passingu (párového žonglování) s pochodněmi, který pro nás byl velkou výzvou.
Ono to tak zvenku totiž nevypadá, ale žonglování s pochodněmi potmě je opravdu náročné - pochodeň totiž musíte chytat za ten konec, který prakticky nevidíte.

 


 

Zpět

 

Vítek Procházka | tel.: +420 732 704 560 | email: vitek@chudadlo.cz | www.chudadlo.cz admin