Chůdadlo.cz | Brémští cirkusanti
chůdadlo, kejklíř, žongléři, slavnosti, zábavný program, akrobati, šály, vzdušná akrobacie, kejklíři, komedianti, chůdy, akrobacie, kejkle, žonglování, vystoupení, zábava
348273
page-template-default,page,page-id-348273,eltd-cpt-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,moose child-child-ver-1.0.0,moose-ver-2.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,transparent_content,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Brémští cirkusanti

kejklířská pohádka

BRÉMŠTÍ CIRKUSANTI

Zábavná kejklířská pohádka pro děti i dospělé. Kejklíř k hraní používá ručně vyrobené loutky z recyklovaných materiálů, žonglérské nože a svůj šarm.

 

Pohádka o starých a zdánlivě nepotřebných cirkusových zvířátkách, která prchnou zlému principálovi. Díky tomu, že spojí své síly, porazí zlé loupežníky a založí si vlastní cirkus. Pohádka se zabývá tématem recyklace a zbytečného vyhazování ještě funkčních věci (a lidí).

 

Toto divadelní představení je vhodné do škol a školek, na venkovní akce, jarmarky, slavnosti a podobně.

 

Obsahuje: loutkové divadlo, žonglování s míčky a noži
Délka představení: 25 minut
Optimální podmínky:
– prostor 4×5 metrů, výška stropu – 3 metry
– rovná plocha
– aparatura s headset mikrofonem (menší publikum bez mikrofonu)
– čas na přípravu – žádný (celou scénu si přinesu na zádech)

 

Brémští cirkusanti
Brémští cirkusanti
Brémští cirkusanti

Pohádka měla premiéru 22.10.2010 a derniéru 24.8.2013 v Chebu – to ji ještě hrál Vítek jako své třetí kejklířské představení.
V roce 2017 se jí ujal Štěpán Coufal a obnovená premiéra proběhla 3.5.2017. Oblíbené divadelní představení je vám tedy opět k dispozici, tentokrát v podání zkušeného herce, který pilně pracuje na tom, aby se mohl označovat také za kejklíře a žongléra.